• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VIEWLET

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VIEWLET. Jeżeli chcesz otworzyć plik VIEWLET, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VIEWLET

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Qarbon Viewlet Qarbon

Co to jest plik VIEWLET?

Interaktywna prezentacja Flash utworzona przez oprogramowanie do prezentacji Qarbon. Zawiera plik Flash .SWF, plik HTML i plik źródłowy .QVP, który przechowuje obrazy, pliki audio i inne zasoby. Używane do przechowywania aktywów projektu razem.

Rozszerzenie ".Viewlet" faktycznie jest używane w folderze, a nie w pliku. Plik HTML w folderze (który odwołuje się do pliku SWF) można otworzyć w dowolnej przeglądarce sieci Web z zainstalowanym wtyczką Flash Player.

Jak otworzyć plik VIEWLET?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VIEWLET jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VIEWLET z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VIEWLET którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VIEWLET

Inne problemy z plikiem VIEWLET

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VIEWLET nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VIEWLET:

  • plik VIEWLET którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VIEWLET z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VIEWLET nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik