• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VGI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VGI. Jeżeli chcesz otworzyć plik VGI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VGI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Vista Game Information Vista Game Explorer Editor

Co to jest plik VGI?

Plik utworzony przez Vista Game Explorer Editor (VGEE), program, który zmienia okno systemu Windows Vista w celu obsługi większej liczby gier. Zapisuje informacje o grze wyeksportowane z programu. Umożliwia przesyłanie danych między wersjami programu a instalacją dodatków Service Pack dla systemu Windows.

Rozwiązanie w Edytorze Edytora gier Vista zostało przerwane.

Jak otworzyć plik VGI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VGI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VGI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VGI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VGI

Inne problemy z plikiem VGI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VGI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VGI:

  • plik VGI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VGI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VGI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik