• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VFT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VFT. Jeżeli chcesz otworzyć plik VFT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VFT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Corel VideoStudio Filter Format Corel

Co to jest plik VFT?

Filtr wideo używany przez program VideoStudio, aplikację do edycji wideo opracowaną przez firmę Corel (opracowaną wcześniej przez Ulead). Zapisuje ustawienia dotyczące efektu modyfikującego wygląd wideo. Mogą nakładać efekty takie jak cartoonizers i czarno-biały kolor.

Jak otworzyć plik VFT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VFT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VFT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VFT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VFT

Inne problemy z plikiem VFT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VFT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VFT:

  • plik VFT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VFT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VFT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik