• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VF. Jeżeli chcesz otworzyć plik VF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Vegas Movie Studio Project Format Sony

Co to jest plik VF?

Projekt edycji wideo utworzony za pomocą MAGIX Vegas Movie Studio. Zapisuje harmonogram projektu, efekty, przejścia i odniesienia do plików wideo i audio używanych przez projekt. Może być eksportowany na płytę DVD za pomocą oprogramowania Vegas Movie Studio + DVD lub Vegas + DVD.

Vegas Movie Studio + DVD jest skierowany ku konsumentom, a także jest dostępny w wydaniu Platinum Edition, który obsługuje mieszanie dźwięku przestrzennego w formacie HDV i 5.1. Vegas + DVD jest przeznaczony dla profesjonalistów zajmujących się edycją wideo i obejmuje zaawansowane funkcje edycyjne.

Oprogramowanie Vegas zostało wcześniej opracowane przez firmę Sony przed przejęciem przez MAGIX w 2016 roku.

Jak otworzyć plik VF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VF

Inne problemy z plikiem VF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VF:

  • plik VF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik