• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VEP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VEP. Jeżeli chcesz otworzyć plik VEP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VEP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Advanced Visualization Studio Project Format Online Media Technologies

Co to jest plik VEP?

Projekt edycji wideo utworzony przez AVS Video Editor, program służący do tworzenia filmów i filmów domowych. Zapisuje linię czasu filmu i odniesienia do klipów audio i wideo przechowywanych w folderze Zawartość wraz z projektem.

Pliki VEP korzystają z formatowania XML, ale zapisują niektóre bloki danych binarnych zakodowanych jako tekst miniatur obrazów i wideo.

Jak otworzyć plik VEP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VEP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VEP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VEP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VEP

Inne problemy z plikiem VEP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VEP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VEP:

  • plik VEP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VEP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VEP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik