• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VEG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VEG. Jeżeli chcesz otworzyć plik VEG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VEG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sonic Foundry Vegas Video Project Format Sony

Co to jest plik VEG?

Projekt wideo utworzony za pomocą MAGIX Vegas, profesjonalnej edycji wideo i aplikacji do tworzenia płyt. Zawiera on linię czasu z utworami audio i wideo, przejściami, treścią tekstową, efektami specjalnymi i odniesieniami do nośników projektu, takimi jak pliki wideo i audio używane przez projekt.

Pliki VEG są używane przez firmę Vegas głównie do przechowywania projektów, ale również do szablonów i archiwów (format plików VEG pozostaje taki sam). Korzystanie z pliku VEG jako szablonu pozwala użytkownikom na utrzymanie tych samych ustawień w różnych projektach. Korzystając z pliku VEG jako archiwum, można zapisać kopie zapasowe projektów, które można otworzyć później. Wybierz Plik i rarr. Eksportuj & rarr. Archiwum projektu VEGAS, aby zapisać projekt do celów archiwizacji.

Zakończone projekty Vegas można udostępniać online bezpośrednio z Vegas. Mogą też być eksportowane do różnych formatów wideo cyfrowych, w tym: AAF (Pro Tools lub Media Composer), PRPROJ (Premiere lub After Effects) i .FCPXML (Final Cut pro X).

Oprogramowanie Vegas zostało wcześniej opracowane przez firmę Sony przed przejęciem przez MAGIX w 2016 roku.

Jak otworzyć plik VEG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VEG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VEG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VEG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VEG

Inne problemy z plikiem VEG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VEG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VEG:

  • plik VEG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VEG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VEG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik