• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VDM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VDM. Jeżeli chcesz otworzyć plik VDM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VDM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Vedit Macro Format VDM

Co to jest plik VDM?

Kod źródłowy programu opartego na VDM (Vienna Development Method), zestaw technik modelowania systemów komputerowych. Zawiera kod zapisany w VDM-SL (VDM Specification Language) lub VDM ++.

Jak otworzyć plik VDM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VDM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VDM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VDM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VDM

Inne problemy z plikiem VDM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VDM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VDM:

  • plik VDM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VDM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VDM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik