• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VDC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VDC. Jeżeli chcesz otworzyć plik VDC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VDC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IDRISI Vector Documentation Format Clark Labs

Co to jest plik VDC?

Plik metadanych GIS utworzony przez IDRISI Taiga, aplikację do tworzenia obrazów GIS. Opisuje dane zapisane w pliku obrazu vectorVCT. Może zawierać informacje o współrzędnych, a także odniesienie do danych projekcji geograficznej, które są używane do rysowania obrazu zgodnie z jednostkami miary.

Jak otworzyć plik VDC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VDC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VDC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VDC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VDC

Inne problemy z plikiem VDC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VDC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VDC:

  • plik VDC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VDC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VDC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik