• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VCXPROJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VCXPROJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik VCXPROJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VCXPROJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio Visual C++ Project Format Microsoft

Co to jest plik VCXPROJ?

Plik VCXPROJ to projekt tworzenia oprogramowania stworzony przez program Visual C ++, składnik programu Microsoft Visual Studio służący do opracowywania programów w języku C ++. Przechowywa informacje o projekcie w formacie XML, w tym odniesienia do plików kodu źródłowego i zasobów aplikacji. Plik jest używany do opracowywania i tworzenia programów wykonywalnych.

Przed Visual Studio 2010, projekty Visual C ++ korzystały z rozszerzenia .VCPROJ.

Jak otworzyć plik VCXPROJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VCXPROJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VCXPROJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VCXPROJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VCXPROJ

Inne problemy z plikiem VCXPROJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VCXPROJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VCXPROJ:

  • plik VCXPROJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VCXPROJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VCXPROJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik