• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VCX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VCX. Jeżeli chcesz otworzyć plik VCX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VCX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FoxPro Visual Class Library Format H+H Software

Co to jest plik VCX?

Plik utworzony przez Virtual CD Editor, program do edycji płyt dołączony do oprogramowania Virtual CD. Zapisuje listę plików, które zostaną wypalone na dysk. Służy do tworzenia obrazu dysku, który składa się z pliku .VC4 i .000, ".001," ".002", itd. Pliki danych.

Pliki VCX są używane do zapisywania projektów edytora i mogą być otwierane, aby wyświetlić listę plików, które są częścią projektu obrazu dysku.

Jak otworzyć plik VCX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VCX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VCX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VCX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VCX

Inne problemy z plikiem VCX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VCX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VCX:

  • plik VCX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VCX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VCX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik