• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VCS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VCS. Jeżeli chcesz otworzyć plik VCS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VCS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
VCalendar Format N/A

Co to jest plik VCS?

Zawiera informacje o zdarzeniu lub spotkaniu, które można zaimportować do kalendarza lub programu harmonogramowania. Zapisano w formacie kalendarza elektronicznego kalendarza i harmonogramowania vCalendar. Zawiera datę i godzinę wydarzenia oraz inne informacje o wydarzeniu.

Pliki VCS mogą być importowane i eksportowane przez kilka programów, w tym Microsoft Outlook i Apple Calendar. Są one również obsługiwane przez różne programy PDA, takie jak Palm Desktop.

Kalendarz Apple był poprzednio znany jako Apple iCal, ale został zmieniony w 2012 roku wraz z wydaniem OS X Mountain Lion.

Jak otworzyć plik VCS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VCS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VCS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VCS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VCS

Inne problemy z plikiem VCS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VCS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VCS:

  • plik VCS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VCS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VCS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik