• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VCRD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VCRD. Jeżeli chcesz otworzyć plik VCRD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VCRD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Windows Vault Credentials Format Microsoft

Co to jest plik VCRD?

Plik utworzony przez system Windows Vault, program zabezpieczeń wprowadzony w systemie Windows 7, który umożliwia przechowywanie nazw użytkowników i haseł użytkowników systemu Windows. Zawiera poświadczenia użytkownika (hasła itp.) W formacie zaszyfrowanym. Wymaga skojarzonego pliku schematu (.VSCH) i pliku strategii (.VPOL) w celu zweryfikowania poświadczeń użytkownika.

Pliki VCRD, a także pliki VPOL i VSCH są zapisywane w następującym katalogu:

C: ProgramDataMicrosoftVault

Windows Vault można uzyskać za pośrednictwem menedżera poświadczeń w systemie Windows. Otwórz Panel sterowania systemu Windows, wybierz Konta użytkowników i Bezpieczeństwo rodzinne, a następnie wybierz Menedżer ważności.

Jak otworzyć plik VCRD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VCRD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VCRD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VCRD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VCRD

Inne problemy z plikiem VCRD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VCRD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VCRD:

  • plik VCRD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VCRD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VCRD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik