• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VBZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VBZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik VBZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VBZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Visual Basic Project Template Format N/A

Co to jest plik VBZ?

Szablon projektu dla projektu Visual Basic. Zawiera standardowy interfejs i ustawienia do tworzenia podobnych projektów. Używany przez Kreator konfiguracji aplikacji Visual Basic.

Jak otworzyć plik VBZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VBZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VBZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VBZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VBZ

Inne problemy z plikiem VBZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VBZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VBZ:

  • plik VBZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VBZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VBZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik