• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VBX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VBX. Jeżeli chcesz otworzyć plik VBX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VBX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Basic Extension Format Microsoft

Co to jest plik VBX?

Rozszerzenie rozszerzające możliwości skryptów i programów Visual Basic. W zestawie z pakietem Microsoft Visual Basic Control Development Kit (CDK). Można debugować za pomocą debugera Windbg (WinDbg.Exe) lub CodeView dla systemu Windows (Cvw.Exe).

Pliki VBX mogą być odwoływane przez programy Visual Basic, takie jak Microsoft Visual Basic i WScript.

Jak otworzyć plik VBX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VBX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VBX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VBX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VBX

Inne problemy z plikiem VBX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VBX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VBX:

  • plik VBX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VBX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VBX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik