• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VBW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VBW. Jeżeli chcesz otworzyć plik VBW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VBW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio Visual Basic Workspace Format Microsoft

Co to jest plik VBW?

Plik projektu utworzony przez program Visual Basic, środowisko programowania firmy Microsoft, które zostało przerwane. Wygenerowane automatycznie przez aplikację i zawierające odniesienia do formularzy i innych plików używanych w projekcie. Utworzone przy zachowaniu projektów rozwojowych.

Firma Microsoft przerwała program Visual Basic po wersji 6, ale obecnie oferuje program Visual Studio for Windows i tworzenie sieci WWW.

Jak otworzyć plik VBW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VBW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VBW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VBW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VBW

Inne problemy z plikiem VBW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VBW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VBW:

  • plik VBW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VBW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VBW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik