• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VBG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VBG. Jeżeli chcesz otworzyć plik VBG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VBG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Basic Compatible Project Group Format N/A

Co to jest plik VBG?

Zawiera wiele projektów kontrolowanych przez kod źródłowy Visual Basic Projects (pliki .VBP). Umożliwia indywidualne projekty sterowane źródłami za pomocą programu Microsoft Visual SourceSafe.

Jak otworzyć plik VBG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VBG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VBG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VBG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VBG

Inne problemy z plikiem VBG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VBG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VBG:

  • plik VBG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VBG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VBG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik