• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VAG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VAG. Jeżeli chcesz otworzyć plik VAG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VAG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sony Playstation/PS2 Compressed Sound Format Sony

Co to jest plik VAG?

4-bitowy skompresowany format dźwięku używany w grach PlayStation i PlayStation Portable. Skompresowany przy użyciu kodowania ADPCM (Adaptive Differential Pulse Code Modulation).

Jak otworzyć plik VAG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VAG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VAG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VAG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VAG

Inne problemy z plikiem VAG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VAG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VAG:

  • plik VAG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VAG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VAG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik