• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku V64

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem V64. Jeżeli chcesz otworzyć plik V64, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku V64

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nintendo 64 Emulation ROM Image Format N/A

Co to jest plik V64?

Dane "dumped" do pliku z kasety ROM z systemem Nintendo 64 za pomocą narzędzia Doctor V64. Nazywany także obrazem ROM "bajtowy". Może być odtwarzany na komputerach Mac i Windows przy użyciu oprogramowania do emulacji N64.

Niezakłócone N64 ROM zazwyczaj mają rozszerzenie .Z64.

Jak otworzyć plik V64?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku V64 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi V64 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem V64 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik V64

Inne problemy z plikiem V64

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem V64 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami V64:

  • plik V64 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku V64 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik V64 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik