• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku V2I

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem V2I. Jeżeli chcesz otworzyć plik V2I, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku V2I

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Norton Ghost Disk Drive Image Format Symantec

Co to jest plik V2I?

Obraz dysku z kopii zapasowej z bieżącego woluminu za pomocą programu Norton Ghost. Zawiera podstawową kopię zapasową wszystkich elementów na dysku twardym. Może być zamontowany jako nowy wolumin lub przywrócony do innego dysku przy użyciu programu Norton Ghost.

Norton Ghost został zmieniony na Ghost Solution Suite.

Jak otworzyć plik V2I?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku V2I jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi V2I z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem V2I którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik V2I

Inne problemy z plikiem V2I

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem V2I nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami V2I:

  • plik V2I którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku V2I z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik V2I nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik