• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku UUE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem UUE. Jeżeli chcesz otworzyć plik UUE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku UUE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
UUEncoded Format N/A

Co to jest plik UUE?

Plik UUE to plik szyfrujący uuencode, program Unix, który konwertuje pliki binarne na format tekstowy. Zapisuje zakodowaną tekstową reprezentację pliku binarnego i najpierw musi zostać zdekodowana, aby otworzyć oryginalny plik. Pliki UUE są powszechnie używane do wysyłania dokumentów pocztą elektroniczną, dzięki czemu plik nie jest uszkodzony.

"UUE" oznacza "Unix do Unix Encoding". Najczęściej jest używany do przesyłania plików między systemami Unix. Pliki UUE można dekodować do oryginalnego pliku binarnego za pomocą kodu uudecode lub innego UUE.

Pliki UUE można dekodować za pomocą przeglądarki sieci Web przy użyciu witryny UUtils Online UUEncoder UUDecoder Tool.

Jak otworzyć plik UUE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku UUE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi UUE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem UUE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik UUE

Inne problemy z plikiem UUE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem UUE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami UUE:

  • plik UUE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku UUE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik UUE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik