• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku USX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem USX. Jeżeli chcesz otworzyć plik USX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku USX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Unreal StaticMesh (hardware Brushes) Format Epic Games

Co to jest plik USX?

Modele 3D służące do tworzenia aren do gier Unreal. Kształt modelu jest statyczny, ale pozycja, orientacja i rozmiar mogą się zmienić. Utworzone i edytowane przy użyciu edytora poziomu Unreal "UnrealEd".

Jak otworzyć plik USX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku USX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi USX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem USX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik USX

Inne problemy z plikiem USX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem USX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami USX:

  • plik USX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku USX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik USX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik