• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku USR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem USR. Jeżeli chcesz otworzyć plik USR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku USR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FileMaker Pro Runtime Engine Database Application FileMaker

Co to jest plik USR?

Plik bazy danych używany przez FileMaker, program służący do tworzenia, zarządzania i udostępniania baz danych. Zawiera bazę danych użytkownika przechowywaną w zastrzeżonym formacie. Służy do importowania danych, tworzenia raportów niestandardowych oraz udostępniania baz danych i wyników analizy danych.

Bazy danych USR wykorzystują skomplikowany format plików do przechowywania danych, skryptów, układów i obrazów. Mogą być eksportowane do różnych formatów za pomocą programu FileMaker Pro. Dane mogą być importowane z plików tekstowych, dokumentów programu Excel lub baz danych Bento.

Pliki USR są czasami zapisywane jako pliki UFSR w systemie Mac OS X.

Jak otworzyć plik USR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku USR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi USR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem USR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik USR

Inne problemy z plikiem USR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem USR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami USR:

  • plik USR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku USR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik USR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik