• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku USERTILE-MS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem USERTILE-MS. Jeżeli chcesz otworzyć plik USERTILE-MS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku USERTILE-MS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows 8 Release Preview User Tile Format Microsoft

Co to jest plik USERTILE-MS?

Plik używany przez podgląd i podgląd dla programistów dla systemu Windows 8 i zastąpiony formatem .ACCOUNTPICTURE-MS w ostatniej wersji systemu Windows 8. Zapisuje "płytkę użytkownika", czyli obraz użytkownika, który pojawia się na ekranie Start. Często zawiera obraz zapasowy lub obraz zrobiony kamerą internetową komputera.

Pliki USERTILE-MS są zapisywane w katalogu C: Users [user] User Tiles. Są zapisywane w zastrzeżonym formacie i nie można ich przeglądać za pomocą standardowej przeglądarki zdjęć.

Microsoft odwoływał się do zdjęć konta użytkownika jako "kafelki użytkowników" do czasu oficjalnego wydania systemu Windows 8, w którym to miejscu odnosi się do nich jako "zdjęcia konta".

Jak otworzyć plik USERTILE-MS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku USERTILE-MS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi USERTILE-MS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem USERTILE-MS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik USERTILE-MS

Inne problemy z plikiem USERTILE-MS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem USERTILE-MS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami USERTILE-MS:

  • plik USERTILE-MS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku USERTILE-MS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik USERTILE-MS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik