• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku UQM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem UQM. Jeżeli chcesz otworzyć plik UQM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku UQM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
The Ur-Quan Masters Archive Format The Ur-Quan Masters

Co to jest plik UQM?

Plik używany przez The Ur-Quan Masters, port gry science-fiction Star Control 2, który został wydany na konsolę do gier 3DO. Może zawierać różne dane gry, w tym między innymi zdjęcia i pliki audio. Służy do ładowania danych gry.

Pliki UQM są zapisywane w formacie skompresowanym .ZIP i mogą być otwierane przy użyciu dowolnego standardowego narzędzia do dekompresji ZIP.

Jak otworzyć plik UQM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku UQM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi UQM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem UQM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik UQM

Inne problemy z plikiem UQM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem UQM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami UQM:

  • plik UQM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku UQM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik UQM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik