• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku UPOI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem UPOI. Jeżeli chcesz otworzyć plik UPOI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku UPOI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IGO Points Of Interest Format Nav N Go

Co to jest plik UPOI?

Zawiera ciekawe punkty (POI), które można zapisać wraz z mapą nawigacyjną GPS. Używany przez iGO 2008 do oznaczania i zapisywania lokalizacji na mapie.

Pliki UPOI mogą być importowane do różnych programów nawigacyjnych i mogą być konwertowane na inne formaty za pomocą internetowego edytora POI.

Jak otworzyć plik UPOI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku UPOI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi UPOI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem UPOI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik UPOI

Inne problemy z plikiem UPOI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem UPOI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami UPOI:

  • plik UPOI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku UPOI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik UPOI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku UPOI
UPOI do GPX