• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku UOP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem UOP. Jeżeli chcesz otworzyć plik UOP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku UOP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Unified Office Format Presentation Format N/A

Co to jest plik UOP?

Plik prezentacji utworzony w formacie Uniform Office Format (UOF), otwartego formatu dokumentu utworzonego dla chińskich aplikacji biurowych. Używa XML do opisywania prezentacji i przechowywania prezentacji jako skompresowanego archiwum.

Pliki UOP są podobne do plików .ODP utworzone przy użyciu standardów OASIS OpenDocument, ale formaty nie są ze sobą zgodne.

Pliki UOP można otwierać za pomocą programów takich jak OpenOffice.Org i LibreOffice.

Jak otworzyć plik UOP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku UOP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi UOP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem UOP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik UOP

Inne problemy z plikiem UOP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem UOP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami UOP:

  • plik UOP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku UOP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik UOP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik