• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku UNKNOWN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem UNKNOWN. Jeżeli chcesz otworzyć plik UNKNOWN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku UNKNOWN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Unknown File Extension N/A

Co to jest plik UNKNOWN?

Nieznany plik Windows, który nie ma skojarzenia plików. Może mieć rozszerzenie ".Nieznany", aby służyć jako zastępca poprawnego rozszerzenia pliku.

Jeśli masz plik z rozszerzeniem lub rozszerzeniem ".Nieznany", możesz spróbować wyświetlić zawartość pliku, otwierając plik za pomocą edytora tekstu. Jeśli plik jest zapisany w formacie binarnym, edytor tekstu nie wyświetli prawidłowo zawartości tego pliku. Jeśli uważasz, że wiesz, jaki jest typ pliku, możesz spróbować zmienić rozszerzenie na odpowiedni sufiks, a następnie spróbować otworzyć plik.

Jak otworzyć plik UNKNOWN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku UNKNOWN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi UNKNOWN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem UNKNOWN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik UNKNOWN

Inne problemy z plikiem UNKNOWN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem UNKNOWN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami UNKNOWN:

  • plik UNKNOWN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku UNKNOWN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik UNKNOWN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik