• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku UNITY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem UNITY. Jeżeli chcesz otworzyć plik UNITY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku UNITY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Unity Scene Format Unity Technologies

Co to jest plik UNITY?

Plik utworzony przez Unity, czyli silnik 3D używany przede wszystkim do tworzenia gier wideo. Zawiera unikalny poziom w grze trójwymiarowej zawierającej obiekty, środowiska, dekoracje, kamery, oświetlenie i przeszkody. Używany z innymi scenami do tworzenia wirtualnego świata podczas edytowania.

Jednostka może być wykorzystana do tworzenia gier trójwymiarowych dla sieci Web, Nintendo Wii, iPhone'a lub jako samodzielne aplikacje dla systemów Windows i Mac OS X.

Jak otworzyć plik UNITY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku UNITY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi UNITY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem UNITY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik UNITY

Inne problemy z plikiem UNITY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem UNITY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami UNITY:

  • plik UNITY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku UNITY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik UNITY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik