• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku UNAUTH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem UNAUTH. Jeżeli chcesz otworzyć plik UNAUTH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku UNAUTH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SiteMinder Unauthorized Message Format Netegrity

Co to jest plik UNAUTH?

Plik komunikatu o błędzie używany przez Netegrity SiteMinder. Zawiera tekst wyświetlany użytkownikom, którzy przekroczyli maksymalną liczbę nieudanych prób logowania zdefiniowanych w schemacie uwierzytelniania.

Każdy plik uwierzytelniający .FCC powinien mieć odpowiedni plik UNAUTH.

Jak otworzyć plik UNAUTH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku UNAUTH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi UNAUTH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem UNAUTH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik UNAUTH

Inne problemy z plikiem UNAUTH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem UNAUTH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami UNAUTH:

  • plik UNAUTH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku UNAUTH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik UNAUTH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik