• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku UMF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem UMF. Jeżeli chcesz otworzyć plik UMF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku UMF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MediaHolder Media Format GetMediaHolder.com

Co to jest plik UMF?

Plik zbiorczy używany przez program MediaHolder, aplikację do pobierania plików multimedialnych i książek elektronicznych. Sklepy zawierają metadane oprócz treści multimedialnych. Może przechowywać informacje dla autora, dołączone typy plików i odnośniki hiperłącze. Służy jako format pobierania e-booków OnRead.Com, ale może być używany także do innych typów danych.

Format UMF umożliwia dzielenie plików multimedialnych na fragmenty. Pozwala także na pobieranie pobranych danych multimedialnych przez metadane zapisane w plikach UMF.

Termin "uniwersalny" odnosi się do faktu, że MediaHolder może przechowywać wiele rodzajów multimediów w pliku UMF. Nie odnosi się do formatu pliku wszechobecnego i rozpoznawanego przez wiele aplikacji, ponieważ tylko MediaHolder obsługuje pliki UMF.

Jak otworzyć plik UMF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku UMF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi UMF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem UMF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik UMF

Inne problemy z plikiem UMF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem UMF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami UMF:

  • plik UMF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku UMF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik UMF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik