• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ULZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ULZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik ULZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ULZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
USBlyzer Data Capture Format USBlyzer

Co to jest plik ULZ?

Zawiera dane przechwycone przez USBlyzer, program analizy protokołu USB. Zawiera hierarchię podłączonych urządzeń USB z opisową informacją o każdym urządzeniu.

Informacje przechwycone przez plik ULZ zawierają dane struktury IRP i URB, zawartość buforu transferu oraz nazwy obiektów urządzeń i sterowników. Może również zawierać informacje dotyczące żądań związanych z USB, pakietów żądań We / Wy oraz ruchu przychodzącego i wychodzącego USB.

Pliki ULZ mogą być eksportowane przez USBlyzer do późniejszego wykorzystania.

Jak otworzyć plik ULZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ULZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ULZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ULZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ULZ

Inne problemy z plikiem ULZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ULZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ULZ:

  • plik ULZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ULZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ULZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik