• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ULW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ULW. Jeżeli chcesz otworzyć plik ULW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ULW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
U-Law Audio Format N/A

Co to jest plik ULW?

Nieskompresowany format plików audio stosowany w amerykańskich aplikacjach telefonicznych. Zawiera surowe dane audio CCITT G.711 (wymawiane "myko-prawo"), które nie zostały zakodowane lub skompresowane.

Nie zdefiniowano standardowego rozszerzenia pliku dla plików z prawem u, ale można również użyć .ULAW.

Jak otworzyć plik ULW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ULW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ULW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ULW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ULW

Inne problemy z plikiem ULW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ULW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ULW:

  • plik ULW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ULW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ULW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik