• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ULS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ULS. Jeżeli chcesz otworzyć plik ULS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ULS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NetMeeting User Location Service Format Microsoft

Co to jest plik ULS?

Zawiera informacje o lokalizacji w Internecie. Używane przez Microsoft NetMeeting do łączenia użytkowników ze sobą. Serwer Locator internetowych (ILS) wysyła plik o nazwie "Ulserver.Uls" do klientów z adresem IP i informacjami o porcie.

NetMeeting był częścią systemu Windows XP, ale nie jest dołączony do systemu Windows Vista. Zostało ono zastąpione przez Windows Meeting Space i Microsoft Office Live Meeting.

Jak otworzyć plik ULS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ULS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ULS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ULS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ULS

Inne problemy z plikiem ULS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ULS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ULS:

  • plik ULS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ULS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ULS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik