• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ULAW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ULAW. Jeżeli chcesz otworzyć plik ULAW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ULAW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Raw CCITT/ITU G.711 US Telephony Audio Format N/A

Co to jest plik ULAW?

Standardowy format stosowany w telefonii amerykańskiej, zawierający surowe dane audio CCITT G.711 (wymawiane "myko-prawo"). Zapisany w formacie nieskompresowanym, który może być odtwarzany przez różne programy audio.

Jak otworzyć plik ULAW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ULAW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ULAW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ULAW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ULAW

Inne problemy z plikiem ULAW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ULAW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ULAW:

  • plik ULAW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ULAW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ULAW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik