• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku UFS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem UFS. Jeżeli chcesz otworzyć plik UFS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku UFS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FreeBSD PC-BSD Unix File System Format The FreeBSD Project

Co to jest plik UFS?

Plik systemu plików Unix utworzony dla PC-BSD, systemu operacyjnego Unix oparty na FreeBSD. Przechowuje cały dysk lub część dysku, w tym pliki, katalogi i strukturę systemu plików. Służy do klonowania systemów plików do instalacji sieciowych PC-BSD.

Pliki UFS mogą być skompresowane do plików .UZIP, które korzystają z wielu rozszerzeń plików .UFS.UZIP.

Jak otworzyć plik UFS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku UFS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi UFS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem UFS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik UFS

Inne problemy z plikiem UFS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem UFS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami UFS:

  • plik UFS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku UFS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik UFS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik