• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku UDK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem UDK. Jeżeli chcesz otworzyć plik UDK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku UDK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Unreal Map Format Epic Games

Co to jest plik UDK?

Projekt map gry stworzony przez Unreal Engine Development Kit (UDK), popularny darmowy silnik gier opracowany przez Epic Games. Zapisuje układ, obiekty trójwymiarowe i tekstury używane do mapy gry. Używany do tworzenia światów 3D, w które gra się.

Pliki UDK mogą zawierać lokalizacje dźwięków otaczających, a także ścieżki dla graczy sztucznej inteligencji.

Jak otworzyć plik UDK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku UDK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi UDK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem UDK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik UDK

Inne problemy z plikiem UDK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem UDK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami UDK:

  • plik UDK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku UDK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik UDK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik