• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku UCM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem UCM. Jeżeli chcesz otworzyć plik UCM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku UCM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Urban Chaos Game Format Viva Media

Co to jest plik UCM?

Plik modelu gry stworzony przez Crazy Machines, gra logiczna wykorzystująca fizyczne rozwiązania. Zapisuje model gry, który służy do wyświetlania jednego z przedmiotów gry lub przeciwwskazań. Staje się animowany, gdy eksperyment jest uruchamiany.

Pliki UCM są instalowane w folderze datamodels w katalogu instalacji Crazy Machines.

Jak otworzyć plik UCM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku UCM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi UCM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem UCM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik UCM

Inne problemy z plikiem UCM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem UCM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami UCM:

  • plik UCM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku UCM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik UCM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik