• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku UCCAPILOG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem UCCAPILOG. Jeżeli chcesz otworzyć plik UCCAPILOG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku UCCAPILOG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Live Messenger UCC API Log Format Microsoft

Co to jest plik UCCAPILOG?

Plik dziennika utworzony przez programy firmy Microsoft, które korzystają z klienta Microsoft Unified Communications Client API (UCCAPI). Zawiera informacje dotyczące rozwiązywania problemów i debugowania, które rejestrują wydajność programu UCCAPI. Mogą być dołączane do nowych danych podczas wykonywania programu.

Programiści używają określonej przez Microsoft konwencji nazewnictwa plików appName-UccApi-x.Uccapilog, gdzie "appName" to nazwa programu, a "x" to numer pliku dziennika. Zazwyczaj pliki UCCAPILOG znajdują się w folderze "Tracing" w katalogu domowym użytkownika.

Windows Live Messenger jest wspólnym programem wykorzystującym pliki UCCAPILOG. WindowsLiveMessenger-uccapi-0.Uccapilog to wspólny plik dziennika utworzony przez program Windows Live Messenger.

Windows Live Messenger przestał być realizowany w 2013 r. I przeniósł się do Skype.

Jak otworzyć plik UCCAPILOG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku UCCAPILOG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi UCCAPILOG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem UCCAPILOG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik UCCAPILOG

Inne problemy z plikiem UCCAPILOG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem UCCAPILOG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami UCCAPILOG:

  • plik UCCAPILOG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku UCCAPILOG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik UCCAPILOG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik