• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku U3I

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem U3I. Jeżeli chcesz otworzyć plik U3I, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku U3I

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
U3 Application Information Format N/A

Co to jest plik U3I?

Zawiera informacje o inteligentnej aplikacji U3 (plik .U3P) w formacie XML. Zawiera wersję aplikacji, ścieżkę pobierania i parametry robocze.

Pliki U3I są zazwyczaj nazwane "Manifest.U3i" i są używane przez U3 Launcher do opisywania aplikacji U3.

Jak otworzyć plik U3I?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku U3I jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi U3I z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem U3I którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik U3I

Inne problemy z plikiem U3I

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem U3I nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami U3I:

  • plik U3I którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku U3I z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik U3I nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik