• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku U12

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem U12. Jeżeli chcesz otworzyć plik U12, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku U12

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
UFile 2012 Tax Return Format Dr Tax Software

Co to jest plik U12?

Kanadyjski federalny zeznanie podatkowe utworzone z UFile 2012, program przygotowania podatków dla mieszkańców Kanady. Zawiera formularze podatkowe w Kanadzie i dane wprowadzone przez użytkownika. Mogą być drukowane i wysyłane pocztą elektroniczną lub składane drogą elektroniczną w Biurze Korespondencji w Kanadzie przy użyciu funkcji NETFILE programu.

Pliki U12 mogą być otwierane bezpośrednio przez UFile i mogą być importowane przez kanadyjską wersję TurboTax.

Jak otworzyć plik U12?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku U12 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi U12 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem U12 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik U12

Inne problemy z plikiem U12

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem U12 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami U12:

  • plik U12 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku U12 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik U12 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik