• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TYSET

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TYSET. Jeżeli chcesz otworzyć plik TYSET, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TYSET

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Typinator Set Format Ergonis Software

Co to jest plik TYSET?

Plik zawierający skrótów typowania, do których odwołuje się Typinator, program do szybkiego pisania. Znajduje się w sekcji "Zestawy predefiniowane" w typarce. Skróty mogą być dodawane do tych zestawów plików przez użytkownika.

Typinator umożliwia użytkownikowi komputerowi wpisywanie skrótów zamiast wpisywać całe zdanie. Jest to szczególnie użyteczne dla użytkowników, którzy wielokrotnie wpisują te same frazy, zdania i adresy URL. Użytkownicy mogą dodawać do tych zestawów plików, tworząc skróty, dla eG, "miłość" można dodać do zdania "Kocham cię". Jest również używany jako narzędzie autokorelekcji błędów, w przypadku eG "poeple" staje się "ludźmi".

Pliki te można utworzyć, wybierając polecenie Akcja i rarr. Eksportuj ... W menu Typinator wybierz "Typinator Set (.Tyset)" w menu Export as: (Eksportuj jako:).

Autokorekta (angielski w języku angielskim) - pierwszy zestaw wymieniony w sekcji "Zestawy predefiniowane".

Superscripts - lista zestawów używanych do pisania superscriptów, takich jak ⁸.

Jak otworzyć plik TYSET?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TYSET jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TYSET z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TYSET którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TYSET

Inne problemy z plikiem TYSET

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TYSET nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TYSET:

  • plik TYSET którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TYSET z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TYSET nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik