• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TYPEIT4ME

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TYPEIT4ME. Jeżeli chcesz otworzyć plik TYPEIT4ME, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TYPEIT4ME

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TypeIt4Me Clippings Format Ettore Software

Co to jest plik TYPEIT4ME?

Plik używany przez TypeIt4Me, program, który umożliwia użytkownikom tworzenie skrótów tekstowych w systemie Mac OS X. Zawiera zbiór wycinków, które są skrótami i ich rozszerzonymi przedstawieniami tekstowymi. Również zapisuje preferencje uruchamiania klawiatury.

Pliki TYPEIT4ME są używane do zapisywania wycinków zdefiniowanych przez użytkownika i rozszerzania tekstu podczas uruchamiania. Są one przechowywane w formacie XML.

Jak otworzyć plik TYPEIT4ME?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TYPEIT4ME jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TYPEIT4ME z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TYPEIT4ME którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TYPEIT4ME

Inne problemy z plikiem TYPEIT4ME

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TYPEIT4ME nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TYPEIT4ME:

  • plik TYPEIT4ME którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TYPEIT4ME z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TYPEIT4ME nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik