• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TXN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TXN. Jeżeli chcesz otworzyć plik TXN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TXN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MySpace IM Log Format MySpace.com

Co to jest plik TXN?

Plik dziennika utworzony przez MySpaceIM, internetowy program do rozmów. Przechowuje wszystkie wiadomości konwersacji online z określonym użytkownikiem. Służy do prowadzenia rozmowy, którą można sprawdzić później.

Pliki TXN są zapisywane przez uŜytkownika konwencji nazewnictwa.txt, gdzie "użytkownik" jest nazwą osoby, z którą się rozmawiano.

Jak otworzyć plik TXN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TXN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TXN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TXN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TXN

Inne problemy z plikiem TXN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TXN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TXN:

  • plik TXN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TXN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TXN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik