• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TXF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TXF. Jeżeli chcesz otworzyć plik TXF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TXF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Tax Exchange Format N/A

Co to jest plik TXF?

Standardowy format tekstu umożliwiający zapisanie danych podatkowych, takich jak dochody i wydatki. Może być eksportowany z finansowych programów takich jak Intuit Quicken lub Microsoft Money i importowanych przez programy przygotowania podatków.

Intuit publikuje specyfikację formatu plików i informacje o zmianach plików TXF w swojej witrynie.

Jak otworzyć plik TXF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TXF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TXF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TXF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TXF

Inne problemy z plikiem TXF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TXF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TXF:

  • plik TXF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TXF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TXF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik