• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TWC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TWC. Jeżeli chcesz otworzyć plik TWC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TWC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TTWin Configuration Format Turbosoft

Co to jest plik TWC?

Plik konfiguracyjny utworzony dla oprogramowania emulatora terminali TTWin i TTWin Lite. Zawiera ustawienia i preferencje użytkownika, takie jak kolor tła, rozmiar czcionki i kolor, odwzorowania klawiatury i inne informacje.

Jak otworzyć plik TWC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TWC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TWC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TWC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TWC

Inne problemy z plikiem TWC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TWC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TWC:

  • plik TWC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TWC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TWC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik