• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TWBX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TWBX. Jeżeli chcesz otworzyć plik TWBX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TWBX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Tableau Packaged Workbook Format Tableau Software

Co to jest plik TWBX?

Plik danych stworzony przez Tableau Desktop, program do wizualizacji i analizy danych kart. Zawiera skoroszyt .TWB wraz z wszystkimi danymi skoroszytu, w tym zewnętrznymi danymi źródłowymi. Służy do pakowania wszystkich danych do autonomicznego pliku, który może być udostępniany innym osobom.

Pliki TWBX różnią się od plików skoroszytu TWB, które przechowują tylko odniesienia do zewnętrznych źródeł danych, a nie samych danych zewnętrznych.

Jak otworzyć plik TWBX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TWBX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TWBX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TWBX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TWBX

Inne problemy z plikiem TWBX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TWBX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TWBX:

  • plik TWBX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TWBX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TWBX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik