• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TWB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TWB. Jeżeli chcesz otworzyć plik TWB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TWB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Tableau Workbook Format Tableau Software

Co to jest plik TWB?

Plik skoroszytu stworzony przez Tableau Desktop, analiza danych tablicowych i aplikacja wizualizacji. Zapisuje dane w kategoriach "wymiary" i "środki". również przechowuje wizualizacje, takie jak wykresy i wykresy, a także odniesienia do importowanych źródeł danych.

Skoroszyty Tableau umożliwiają użytkownikom zachowanie stanu wizualizacji i analiz danych. Skoroszyty mogą łączyć dane z plików programu Excel lub innych źródeł danych, a dane mogą być przechowywane na wielu kartach roboczych.

Pliki skoroszytu Tableau korzystają z formatowania XML.

Jak otworzyć plik TWB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TWB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TWB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TWB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TWB

Inne problemy z plikiem TWB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TWB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TWB:

  • plik TWB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TWB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TWB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik