• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TVVI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TVVI. Jeżeli chcesz otworzyć plik TVVI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TVVI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TitanTV Television Listing Format Decisionmark

Co to jest plik TVVI?

Format pliku utworzony dla serwisu TitanTV - usługi świadczącej listy telewizyjne w sieci. Zawiera dane dla jednego lub kilku programów telewizyjnych, w tym stacji, kanału, tytułu programu, opisu programu, tytułu epizodu, daty i godziny rozpoczęcia, daty i godziny zakończenia, czasu trwania oraz celu medialnego.

Pliki TVVI są wykorzystywane przez subskrybowanie programów telewizyjnych i urządzeń PVR w celu wyświetlania aukcji telewizyjnych w toku. Przyszłe listy telewizyjne są przechowywane z rozszerzeniem .TVPI. Pliki TVVI są zapisywane w formacie XML.

Jak otworzyć plik TVVI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TVVI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TVVI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TVVI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TVVI

Inne problemy z plikiem TVVI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TVVI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TVVI:

  • plik TVVI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TVVI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TVVI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik