• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TVPI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TVPI. Jeżeli chcesz otworzyć plik TVPI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TVPI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TitanTV Television Listing Format Decisionmark

Co to jest plik TVPI?

Format pliku używany przez TitanTV, internetowa usługa aukcji telewizyjnych. Zawiera dane programu telewizyjnego, takie jak tytuł programu, opis programu, tytuł odcinka, stacja, kanał, czas rozpoczęcia i zakończenia, czas trwania oraz cel mediów.

Pliki TVPI są subskrybowane przez programy telewizyjne i PVR do wyświetlania i rejestrowania przyszłych aukcji telewizyjnych. Lista telewizyjna w toku jest przechowywana z rozszerzeniem TVVI. Pliki TVPI korzystają z formatu XML.

Jak otworzyć plik TVPI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TVPI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TVPI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TVPI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TVPI

Inne problemy z plikiem TVPI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TVPI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TVPI:

  • plik TVPI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TVPI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TVPI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik