• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TU

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TU. Jeżeli chcesz otworzyć plik TU, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TU

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Turing Source Code Format Holt Software

Co to jest plik TU?

Plik programu, który zawiera kod źródłowy napisany w języku programowania Turinga. Używane głównie do celów edukacyjnych. Można edytować, kompilować i uruchamiać za pomocą oprogramowania Turing.

Pliki źródłowe Turing również korzystają z rozszerzenia pliku .T.

Jak otworzyć plik TU?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TU jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TU z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TU którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TU

Inne problemy z plikiem TU

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TU nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TU:

  • plik TU którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TU z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TU nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik